Veľká noc 2012: Rozdiel medzi revíziami

Zo stránky Wiki Grepolis SK
Jump to navigation
(Vytvorená stránka „==<center>'''Veľká noc 2012'''</center>== '''Prebieha:'''<br> 4. apríl-11. apríl 2012 Kurník '''Popis:'''<br> Čtvrtého dubna dostaneš velikonoční slepičku, kte...“)
 
Bez shrnutí editace
Riadok 36: Riadok 36:
'''Odpočítávání:'''<br>
'''Odpočítávání:'''<br>
Tato velikonoční akce bude trvat pouze po omezený čas mezi čtvrtým a jedenáctým dubnem 2012. Zbývající čas bude zobrazen jako odpočet, nahoře ve Velikonočním okně. Po ukončení odpočtu již nebudou snesena žádná další vajíčka a ani nebude k dispozici velikonoční obchod.
Tato velikonoční akce bude trvat pouze po omezený čas mezi čtvrtým a jedenáctým dubnem 2012. Zbývající čas bude zobrazen jako odpočet, nahoře ve Velikonočním okně. Po ukončení odpočtu již nebudou snesena žádná další vajíčka a ani nebude k dispozici velikonoční obchod.
[[Soubor:Easter_1.png‎]]
[[File:Easter_1.png‎]]
[[Soubor:Easter_2.png‎]]
[[File:Easter_2.png‎]]
[[Soubor:Easter_3.png‎]]
[[File:Easter_3.png‎]]

Verzia z 18:32, 3. apríl 2012

Veľká noc 2012

Prebieha:
4. apríl-11. apríl 2012

Kurník

Popis:
Čtvrtého dubna dostaneš velikonoční slepičku, která snáší zlatá vajíčka. Stejně jako všechny slepice, i tato potřebuje být dobře živena, aby mohla snášet. Tvá slepice potřebuje trávu, zrní a žížaly, takže pošli své obyvatele hledat ve městě krmení. Pravděpodobnost nálezu specifického krmení pro slepice záleží na délce hledání. Když Tvoje slepice snese nějaké to vajíčko, tak se toto dá použít k zaplacení nákupu ve Velikonočním obchodě.Některé předměty z tohto obchodu se dají koupit jen za zlatá vejce, jiná jen za běžné zlato, ale většina za obojí.

Ako otvoriť kurník:
Klikni na malou ikonku slepice v pravém dolním rohu aby jsi otevřel kurník (zobrazí se jako Velikonoční okno). Velikonoční obchod je přístupný ve druhé záložce Velikonočního okna.

Produktivita vajíčok:
Máme tři různé typy krmení, které se dají použít k nakrmení slepice – trávu, zrní a žížaly. Každý druh krmení zvedá produkci vajec o danou hodnotu:

Krmení Produktivita za hodinu Tráva 2 Žížali 4 Zrno 6

Každý díl potravy vydrží slepici jednu hodinu. Po jendé hodině je potřeba slepici opět nakrmit, nebo bude haldová. Můžeš slepici zásobit až na osm hodin dopředu. K nakrmení slepice stačí kliknut na jedno ze tří “krmících (x/8)“ tlačítek. Po dosažení limitu (8/8) je tlačítko deaktivováno. Po jedné hodině, můžeš opět krmení přidat.


Tip:
Můžeš klidně krmit slepici více druhy krmení v jeden okamžik, a tím získat více vajíček.

Zber krmiva:
Můžeš poslat obyvatele hledat krmení, aniž by to mělo jakýkoliv vliv na běžnou produkci surovin, nebo počet volné populace. Můžeš si zvolit jednu ze čtyř časů hledání: 5min, 10min, 1 hod. 2hod. Pokud chceš můžeš hledání přerušit, ale v takovém případě nezískáš žádné krmení. Po ukončení hledání, musíš sesbírat nalezené krmení a dát je slepici. Krmení není automatické.

Druhé kuře:
Za 250 zlatých můžeš získat druhou slepici. Když budeš obě krmit tak získáš dvojnásobek vajec maximálně tedy 24 vajíček za hodinu.

Odpočítávání:
Tato velikonoční akce bude trvat pouze po omezený čas mezi čtvrtým a jedenáctým dubnem 2012. Zbývající čas bude zobrazen jako odpočet, nahoře ve Velikonočním okně. Po ukončení odpočtu již nebudou snesena žádná další vajíčka a ani nebude k dispozici velikonoční obchod. Easter 1.png Easter 2.png Easter 3.png