Zo stránky Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadať
Riadok 1: Riadok 1:
[[File:Grepolis_wiki.jpg|center|link=Hlavná_stránka]]
+
 
 
== '''Vitajte na Grepolise!''' ==  
 
== '''Vitajte na Grepolise!''' ==  
 
<br>
 
<br>
Riadok 88: Riadok 88:
 
</onlyinclude>
 
</onlyinclude>
  
[[File:Grepo2.png‎|center|link=Hlavná_stránka]]
+
 
  
 
[[cs:Hlavní_strana]]
 
[[cs:Hlavní_strana]]

Verzia z 09:10, 28. marec 2010

Vitajte na Grepolise!


Wiki


Ste pripravený dobiť staroveké Grécko? Chcete ísť po stopách Alexandra Veľkého, Persea, Leonida, Achillea a ostatných gréckych hrdinov? Tak sa pridajte k nám v jedinečnom dobrodružstve vo svete starovekého Grécka.


V tejto browser onlinovej hre je vašou úlohou vystavať a urobiť z vašeho malého "polis" (z gréčtiny - mesto) veľkú metropolu, vybudovať mocnú armádu a loďstvo, a nakoniec dobyť vzdialený ostrov. Na vašej ceste ku sláve a cti by ste mali mať na pamäti taktiež bohov z gréckeho Panteónu: Diova, Hérina, Athénina či Poseidonova priazeň rozhodne o vašem víťazstve či porážke.


Táto Wiki bola vytvorená, aby vám pomohla pri vašej snahe o dobytie sveta. Nájdete tu všetko o herných pravidlách, ako všetko funguje a strategické príručky napísané skúsenými hráčmi. S týmito informáciami budete čoskoro kráčať bitevnými poliami s takou sebadôverou ako hrdinovia Illiady.


Dôležité: Táto wiki obsahuje iba základné informácie, všetko ostatné je na vás, hráčoch, aby ste doplnili. Nebojte sa vytvárať nové stránky s vašimi radami či doplňovať informácie. Pomôžete tým nielen sebe, ale aj ostatným hráčom.

Zoznam článkov