Z Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

AgoraKultúra

Opis

V Agore máš k dispozícii prehľad svojich vojsk vnútri či mimo mesta. Môžeš tu usporadúvať rôzne kultúrne udalosti a v simulátore plánovať ďaľšie útoky.

Požiadavky

Žiadne, túto budovu máš od začiatku hry.

Agora.jpg

Obrana a Vonku

Pomocou týchto kariet môžeš vidieť, aké jednotky v súčasnosti bránia tvoju polis, a kde tvoje jednotky sú. Tieto dve karty sú kľúčové pri podpore. Cez kartu Obrana môžeš vrátiť do domovského mesta aj podporu iného hráča v tvojom meste. Inak cez kartu Vonku si môžeš stiahnuť svoju vlastnú podporu z dedín iného hráča.


Simulátor

Pomocou simulátora je možné presne predvídať výsledky bitiek a straty, ktoré môžeš utrpieť. To ti umožní ľahko vkladať vlastné a takisto aj hodnoty nepriateľských jednotiek pre výpočet strát. Môžeš tiež pridať rôzne faktory, napríklad koľko strát budeš mať so šťastím(viac ako nula) a smolou(menej ako nula), s veliteľom alebo božskou mocou. Je to zďaleka najlepší spôsob ako odhadnúť výsledky boja.


Kultúra

Hlavný článok sa nachádza tu: Kultúra

Cez kartu Kultúra môžeš nariadiť podujatie, aby si si zvýšil kultúrne hodnoty svojej polis. Môžeš si vybrať jedno zo štyroch; mestský festival, olympijské hry, víťaznú procesiu alebo divadelné hry.