Roľnícke dediny

Zo stránky Wiki Grepolis SK
Verzia z 21:48, 10. máj 2016, ktorú vytvoril Sidri (diskusia | príspevky) (→‎Roľnícke dediny - bojové body.)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Jump to navigation

Roľnícke dediny na bojové body

Tábor banditov

Roľnícke dediny - pôvodné

250px-Roľnícke dediny - bojové body..jpg
Tábor banditov..jpg
Claim bg.jpg

Roľnícke dediny - bojové body

Na ostrove môžete nájsť 6 ruín, ktoré umožňujú získavať od svojich ostrovov suroviny a jednotky. Je možné ich získať za bojové body. Hneď ako získate určitú ruinu, sa prestavia na roľnícku dedinu. Každú ďalšiu úroveň získate ďalšími bojovými bodmi. Na každom ostrove je 6 takýchto ruín a každú z nich je možné vystavať na úroveň 6.

  • Zbierať suroviny vám prináša zisk v podobe surovín. Pomáha pri budovaní impéria a pri rýchlejšom raste.
  • Prijať jednotky od dedinčanov, môžte kedykoľvek povolať jednotky z roľníckych dedín a tým získať na určitý čas jednotky priradené k vášmu mestu.
  • Obchod s roľníckou dedinou vám dáva výhodný obchod vrámci ostrova. Umožňujú vám vymieňať suroviny za výhodný pomer.

Tábor banditov

Tábor banditov sa bude nachádzať len na ostrove, na ktorom ste začali hrať. Budete v ňom môcť bojovať s táborom proti NPC jednotkám. Za každý víťazný útok na tábor banditov, vás tábor odmení vzácnymi odmenami. Tie budete môcť použiť pri zveľaďovaní vašich miest, zbrojení armády, ale rovnako ich budete môcť uložiť do inventára a použiť ich kedykoľvek budete chcieť.

Bojov ktoré tábor banditov ponúka je 100. Po každom boji musí uplynúť určitý čas, kým vám tábor opätovne povolí útok. Útočiť na tábor banditov je možné len z miest, ktoré sa nachádzajú na ostrove kde je miesto pre tábor banditov. V prípade, ak stratíte mesto posledné na ostrove s táborom banditov, nebudete môcť na tábor zaútočiť, kým znovu nezískate mesto na danom ostrove. Po dobojovaní posledného boja, tábor nadobro zmizne z mapy.