Z Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Hydra wiki logo.png

Popis eventu

Počas obdobia udalosti sa vo všetkých vašich mestách objaví Hydra. Cieľom je vyhnať Hydru pred vypršaním času. Aby ste zlikvidovali stvorenie, musíte nazbierať 6 hláv Hydry a spáliť ich. Hlavy Hydry viete získať vždy ked s ňou bojujete. Boje vyžadujú čas a aj nejaké jednotky. Dokončenie bojov vám poskytuje suroviny alebo priazeň. Okrem toho máte šancu získať aj hlavu Hydry, ale vždy existuje riziko straty všetkých jednotiek, ktoré ste poslali do boja. Po zhromaždení všetkých 6 hláv môžete vyhnať Hydru a vyzdvihnúť konečnú odmenu.

Hydra main screen.png

Kde nájdete Hydru

Hydru nájdete v zátoke južne od mesta. K dispozícii je len jedna Hydra, ku ktorej máte prístup zo všetkých vašich miest.

Hydra bay.png


Cieľ

Pošlite jednotky do boja a získajte 6 hláv Hydry. Po nazbieraní všetkých hláv, ich môžete spáliť a vyhnať stvorenie.

Ako získať hlavy

Cez portál môžete posielať rôzne útoky na boj proti Hydre. Každý boj trvá určitý čas. Ak chcete začať boj, potrebujete potrebný počet jednotiek. Na konci každého boja ste odmenení s určitými surovinami a priazňou. Okrem toho máte šancu dostať hlavu Hydry, ale majte na pamäti, že vždy existuje riziko straty všetkých jednotiek, ktoré ste poslali do boja.

Hydra units send.png

Odmena z Eventu

Po zhromaždení všetkých 6 hláv môžete zničiť portál. Zničenie portálu odstráni portál z vašich miest a pridá odmenu do rozšíreného inventára.