Zo stránky Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadať

Popis

770px.png


Originál text z Nastavenia ->Dovolenka

Režim dovolenky môžeš používať maximálne 42 dní v roku. Tento čas si môžeš rozdeliť ľubovoľným spôsobom. Čo je však dôležité, po zapnutí režimu dovolenky prebehne jeho aktivácia až o ďalších 48 hodín. Počas tohto obdobia ťa možno ohrozovať, tak ako vždy, a môžeš aj hrať. Nemôžeš však na nikoho útočiť a všetky tvoje útoky, ktoré by sa začali po spustení režimu dovolenky, už nebudú povolené. Každý rok si môžeš kúpiť doplnkových 14 dní dovolenky.

Rok sa počíta od dátumu tvojej registrácie. Príklad: hráč sa zaregistroval 3. júna 2010. Jeho prvý rok tak skončil 2. júna 2011 o 23:59:59 svetového času (UTC). Druhý rok sa začal 3. júna 2011 o 00:00:00 svetového času (UTC).

Dátum tvojej registrácie: xx xx xx

Režim dovolenky sa dá ukončiť najskôr 24 hodín po jeho spustení, a to tak, že sa prihlásiš. Najneskôr po uplynutí všetkých ostávajúcich dní sa režim automaticky ukončí. Počas režimu dovolenky ťa nemožno ohrozovať, ale tvoje bane neprodukujú žiadne suroviny.

Uvedom si prosím, že režim dovolenky je automaticky zapnutý vo všetkých tvojich svetoch. Dostupné dni dovolenky: xx.x

Dôsledky:

  • Nikto na teba počas dovolenky nemôže zaútočiť.
  • Ty sám okamžite po zapnutí dovolenky nemôžeš odoslať útok na hráča, avšak je možné až do úplnej aktivácie dovolenky útočiť na ostrovné úlohy, roľnícke dediny a podpora vracajúca sa z domovského mesta, ktoré je pod dobývaním, sa tak isto vráti ako útok.
  • Všetky tvoje surovinové bane (drevorubač, kameňolom, strieborná baňa) prestanú produkovať suroviny,

pokým sa zas neprihlásiš, alebo kým sa ti neskončí režim dovolenky po vyčerpaní všetkých dovolenkových dní.

  • Dovolenka sa aktivuje na všetkých herných svetoch, kde hráš.
  • Útok na tvoje mestá môže nepriateľ vyslať len s dopadom pred aktiváciou tvojej dovolenky. Útoky s dopadom po aktivácii tvojej dovolenky nebudú nepriateľovi umožnené odoslať.