Zo stránky Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadať

Čo to je Inventár?

Inventár je novinka, ktorá do hry prináša možnosť uložiť si získané odmety z úloh, či zakúpené v akciových obchodoch (Veľká Noc 2013, Vianoce, atď...).
Najlepšie na tom je, že uloženú odmenu môžete použiť kedy budete chcieť, keď to budete práve potrebovať! Už nebudete nútený použiť odmenu "Dvojité BB", ak práve nemáte čas bojovať :)

Ako otvoriť Inventár:

Je to veľmi jednoduché, stačí kliknúť na malú ikonku vedľa "Obchodných pohybov" v hornom paneli. Ikona má na obrázku malé vrecúško.

Inventory3a.png

Používanie Invetnára:

Inventár vyzerá asi takto-

Image001.png


Prejdením myšou nad akýkoľvek predmet vám ukáže, čo daná vec dokáže. Po kliknutí na uloženú odmenuju môžete buďInventory3.png použiť alebo Inventory2.png ibavymazať a uvoľniť miesto.

  • Väčšina odmien je použitá na vaše aktuálne mesto, tak dávajte pozor, aby ste ho mali pri použití aktívne!.


*Poznámka: Môžete uložiť aj viac odmien rovnakého typu.

Pridávanie vecí do inventára:

Opäť, úplne jednoduchá záležitosť.
Ak si v obchode kúpite nejakú vec, môžete ju kúpiť a rovno použiťInventory3.png, alebo kúpiť a presunúť do Inventára Inventory.png.

Miesta v inventári

Každý hráč dostane 5 voľných miest do inventára automaticky. Môžete si zakúpiť ďalších 5 miest, 50 zlatiek za jedno miesto, jednorázová platba - Akonáhle si mieto zaobstráte, zostane vám. Maximálny počet miest v invetári je 10.

  • Ak sa budete snažiť niečo uložiť do Inventára a nebudete mať voľné miesto budete upozornený, aby ste danú odmenu rovno použili, resp. uvoľnili miesto.