Z Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Profil

Profil hráča vypovedá o jeho osobnosti, bojových schopnostiach a jeho hráčskej minulosti. Hráč si môže zvoliť text, profilový obrázok s ktorým sa pred ostatnými hráčmi prezentuje a predstaví. Môže si zvoliť ktoré z jeho ocenení budú viditeľné.

V profile hráča je možné nájsť nasledovné informácie:

  • Hráčske meno a jeho spojenectvo. Bojové body a jeho umiestenie v celkovom rebríčku. U hráčov ktorí dosiahli víťazstvo z divov sveta je viditeľná korunka pri nicku hráča.
  • Abecedne zoradené všetky jeho mestá na danom svete.
  • V spodnej časti okna uvidíte všetky dosiahnuté úspechy v podobe jeho ocenení, ak ich má hráč zverejnené.
  • Na pravej strane okna profilový obrázok a text ktorý si hráč sám do svojho profilu vložil.

Profil.JPG

Upraviť profil

Upraviť profil.JPG

Do profilu môžte vkladať text podla vlastného výberu. Upravovať môžte štýl písma, veľkosť písma, farbu písma. Môžte vkladať BB kody. Po upravení textu si môžte dať náhľad a tak skontrolovať správnosť textu. Ak ste s daným textom spokojný, tak ho stačí len uložiť a tým bude viditeľný pre ostatných hráčov.

Nezabúdajte! text musí byť v súlade s pravidlami tejto hry. Nesmie obsahovať vulgarizmy a ani nijak urážať alebo napádať iných hráčov.

Osobný erb

Tu môžte nahrať svoju profilovú fotku. Veľkosť obrázku nesmie presiahnuť max. veľkosť: 180 kb, max. rozmery: 240x180 pixelov, povolené formáty: jpg, png, gif

Osobný erb je možno zmazať označením štvorčeka a následným potvrdením zmazania uložením.

Erb.JPG


Ocenenia

V tejto časti okna si môžte vybrať ktoré vaše ocenenia budú viditeľné vo vašom profile. Môže si nastaviť viditeľnosť svojich ocenení pre každý zo svetov. Jednoduchým podržaním ľavého kliku myšky premiestnite ocenenia do vami vybratých okien. Ak vaše ocenenia presuniete do okna "viditeľné len pre teba", tak ich vo svojom profile uvidíte iba vy. Ak vyberiete možnosť "Viditeľné pre spojenectvo", tak ich budú môcť vidieť iba hráči vo vašom spojenectve. Tretia možnosť "Viditeľné pre všetkých", v tejto časti vaše ocenenia uvidia všetci hráči.

Ocenenia-profil.JPG


Certifikáty