Z Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Vianoce 2012

Prebieha:
1. December - 31. December 2012


Adventný kalendár 2012 skrýva pre Vás plno prekvapení. Každý deň budete môcť otvoriť príslušné dvierka a vyberiete si jednu z troch dekorácií. Týmto spôsobom budete mať svoj vianočný obrázok dokončený už na Štedrý deň - 24.12. So svojím výtvorom sa môžete potom pochváliť aj ostatným hráčom!


Každá dekorácia je spojená so špecifickou odmenou, či bonusom. Akonáhle si v daný deň vyberiete ozdobu, jej efekt začne automaticky pôsobiť. Dekoráciu si nemusíte vybrať hneď, stačí tie dvierka/okienka/darčeky len otvoriť v správny deň, aby ste zistili čo je vo vnútri. Vybrať si budete môcť až do úplného konca eventu.


Vianoce.PNG

Chýbajúce dni

Ak sa vám nepodarilo otvoriť darček v správny deň, resp. ste to zmeškali, môžete si ho otvoriť pomocou zlatiek aj v iný deň. A rovnako aj v takomto prípade, dekoráciu nemusíte vybrať hneď, čas máte do konca vianočnej akcie.


Ak nechcete použiť zlatky, stačí sa aspoň raz za deň prihlásiť a otvoriť príslušné prekvapenie. Akonáhle ho otvoríte, stužka zostane rozviazaná, a vy sa k nemu hocikedy v priebehu eventu môžete vrátiť.


Zmena výzdoby

Ak sa vám už výzdoba nepáči napríklad graficky, alebo chcete získať bonus z inej výzdoby daného dňa, môžete ich vymeniť použitím zlatiek. Týmto spôsobom bude výzdoba nahradená vaším novým výberom, a rovnako aj bonus z nej aplikovaný na vaše mesto.


Poznámky

Majte na pamäti, že niekedy nebude možné výzdobu okamžite vybrať a uplatniť. Táto situácia nastane ak sa budete snažiť vybrať dekoráciu s rovnakým efektom, aký už je vo vašom vybranom meste aktívny. Budete musieť počkať až pôvodný daný efekt vyprší.


Ak by ste plánovali prehadzovať dekorácie za účelom získania veľkého počtu efektov a bonusov, majte na pamäti, že ak raz dekoráciu vyberiete a použijete, už ju ani po výmene za inú dekoráciu nebudete môcť použiť znova. Čiže maximálne môžete mať 3 dekorácie za deň.