Zo stránky Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadať
Grepo2 changelog.png

2.0 je prvý veľký update browser hry Grepolis. Tento update obsahuje mnoho noviniek, ktoré zdokonaľujú zážitok z hry. Verzia 2.0 bola na Slovensku prvý krát spustená 12.4.2011 na novom vytvorenom svete Zeta. Na ostatné svety bude nová verzia nahraná neskôr.

Kompletný zoznam zmien nájdete tu!
Divy sveta

Divy sveta sú novým napínavým znakom, ktorý dáva Grepolisu zaujímavý kolektívny prvok. Každé spojenectvo sa náhli postaviť tieto divy aby vstúpili do dejín ako víťazi.

Divy sveta
Nové rozhranie

Nový vzhľad dramaticky vylepší váš dojem z Grepolisu! Pohybujte sa medzi dedinami s ľahkosťou a prezerajte si vaše okolie s oveľa väčšou, viac vylepšenou mapou uvádzanou na pozadí.

Nové rozhranie
Nový farmiaci systém

Nový farmiaci systém je rozsiahlym vylepšením starého. Farmenie je teraz také ľahké ako pár kliknutí, pričom je omnoho viac príjemné ako predtým. Plus, farmenie už nevyžaduje vojakov!

Nový farmiaci systém
Fenický kupec

Fenický kupec sa zastaví v jednom z vašich prístavov každých 24 hodín! Ponúkne vám rôzne možnosti zahŕňajúce možnosť kupovať jednotky za striebro či kupovať jednu surovinu za inú.

Fenický kupec
Nový boh: Hádes

2.0 vám ponúka možnosť uctievať Háda, pána podsvetia. S ním príchadzajú 4 nové mocné božské sily, každá s unikátnymi vplyvmi, takisto aj 2 silné mýtické jednotky: Kerberos a Erinya.

Hádes
Ďalšie vylepšenia
Ďalšie vylepšenia
Svet hrdinov

Svet hrdinov je nové rozšírenie bežných svetov Grepolisu. Nové funkcie budú k dispozícii potom, ako hráči začnú vstupovať do týchto nových ríš a vstúpia do dejín ako povestní hrdinovia.

Svet hrdinov