Kúpiť

Zo stránky Wiki Grepolis SK
Jump to navigation

Kúpiť

Ak si chcete zakúpiť zlaté, je potreba kliknúť na tlačítko Kúpiť na ľavej strane menu

Tlačítko pre nákup zlatých

Po kliknutí na vyššie zmienené tlačítko sa vám otvorí okno s možnosťami tarifu a spôsoby platby.

Premium 2.JPG

Otvorí sa nové pod-okno (na aktuálnej stránke), ktoré je presmerované, Všetky prenosy dát v tomto pod-okne sú šifrované. V prípade, že sa okno neobjaví a zostane biely obdĺžnik, tak je potrebné vyskúšať iný prehliadač/počítač. Ak ani tak, je potreba vyskúšať iné internetové pripojenie, alebo nastaviť FireWall (pravdepodobne je blokovaný, alebo nie je podporovaný port protokolu, ktorý je potrebný pre daný tip šifrovania). Zároveň je nutné skontrolovať vlajku zeme v pravom hornom rohu. Pre všetky platby prevedené pomocou inštitúcii v SR musí byť vybraná Slovenská republika. Platby prevedené zo zahraničia taktiež musia byť prevedené s výberom Slovenskej republiky a prípade, že sa budú realizovať pomocou slovenských inštitúcii (napr. pomocou slovenského operátora, slovenskej banky a podobne).

Hlavné menu - Prémium - Kúpiť

Prémiové zlatky si môžete zakúpiť niekoľkými spôsobmi:

Vybraním tarify a následne výberom z ponuky Spôsob platby:

alt_textalt_textalt_textalt_textOkamžitý nákup.PNGNeteller.PNG

PIN

PIN je akronym z anglického personal identification number, čo znamená osobné identifikačné číslo. Jedná sa o identifikátor, pomocou ktorého je možné sa autorizovať napr. u platobnej karty, mobilného telefónu, vstupného kódu apdb.

Najčastejšie sa jedná o štvormiestne číslo, ktoré sa musí zadať pri zapnutí (použití) predmetu a bez jeho znalosti nieje možné tento predmet použiť. V rámci ochrany majiteľa je systém väčšinou vybavený limitovaným počtom možností zadania, kým dôjde k zablokovaniu. V niektorých prípadoch je ešte potom možné zadať ďalšie číslo, tzv. PUK čiže Personal Unlocking Key (osobný odblokovací kód).

EasyPay

Ak máte EasyPay zapnuté, pamätá si vlastnosti karty. (meno majiteľa, platnosť..), čo vám usnadňuje ďalšie nákupy.


EasyP.PNG