Zo stránky Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadať

Späť na kúpiť

Ak si chcete zakúpiť zlaté pomocou SMS, je potrebné kliknúť na SMS/Telefón.

Premium 2.JPG


V ďalšom kroku je treba zvoliť Počet zlata, ktoré chcete kúpiť,a potom vybrať SMS.


Po zvolení vami požadovanej čiastky a druhu platby budeme pokračovať klikom na tlačítka„Kúpiť“.


V ďalšom kroku je treba vyplniť telefónne číslo, z ktorého sa bude posielať SMS (šedý rámček). Číslo musí byť bez medzinárodnej predvoľby (vždy sa musí jednať o slovenského operátora) – takže deväť ciferné číslo bez medzier. Potom kliknúť na tlačítko „POKRAČOVAŤ >>“

Snímka.PNG

Keď príde späť sms s kódom a nepripočítajú sa zlaté, tak stačí kliknúť na to "Chcete použiť Promo-voucher nebo Darčekový voucher?" ako je napísaný pod políčkom pre zadanie telefónneho čísla.

A tu môžete zadať svoje číslo, kód a zlaté sa pripíšu na váš účet.


V ďalšom okne sa nebude nič vyplňovať. Len je treba podla nasledujúcich inštrukcií poslať SMS. Text musí obsahovať jen 4 znaky („KUPI“ nebo „kupi“). Pri použití iných znakov nebude sms priradená k projektu Grepolis a potom je treba riešiť nastávajúcu situáciu s firmou Mopay. SMS sa musí poslať na telefónne číslo umiestené v oblasti označené tyrkysovou farbou. Číslo v nápovede je ilustratívne. Vždy je treba použiť číslo uvedené v sprievodcovi. SMS je treba poslať čo najskôr po odkliknutí tlačítka „POKRAČOVAŤ >>“ v predchádzajúcom kroku.

Sms.PNG

Pre každú SMS je treba znovu prejsť sprievodcu platbami. Nikdy neposielajte viac SMS, pokým ste prešli sprievodcu jen raz.


Späť na kúpiť