Hlavná stránka

Zo stránky Wiki Grepolis SK
Jump to navigation


Vítajte v hre Grepolis!
Zeus foudroyant.gif

Ste pripravení si podmaniť staroveké Grécko? Alebo sa vydať po stopách Alexandra Veľkého, Persea, Leonida, Achilla a mnohých preslávených gréckych hrdinov? Pridajte sa k nám na toto jedinečné dobrodružstvo zo sveta starovekého Grécka.

O hre Bust.png O nápovede Bust.png O spoločnosti

Grepolis je strategická MMO hra z prostredia antiky, ktorú môžete hrať úplne zadarmo (free-to-play koncept) vo svojom webovom prehliadači alebo v našej mobilnej aplikácii.

Na samom začiatku začínate s malým mestom, čiže s polis, ako sa gréckym mestám hovorievalo. Toto mestečko postupne pod vaším vedením rastie a naberá na sile. Vytvorte armády, vyrážajte naprieč pozemným aj námorným bojom, nadväzujte s ostatnými hráčmi mocné spojenectvá a rozširujte svoje impérium na úkor nepriateľa! Cieľom nie je nič malicherného, len si podmaniť celý svet a stavbou divov sveta si zaistiť obdiv a priazeň bohov gréckeho parthenónu.

Hra bola prvý krát spustená 22. septembra 2009, v súčasnej chvíli je možné ju hrať v 22 jazykových verziách a počet registrovaných hráčov presahuje 35 miliónov!
Nápoveda ku hre zvaná Wiki bude behom vojnových ťažení vašou príručkou, v ktorej sa dočítate nielen o základných princípoch hry, ale taktiež o pokročilejších informáciách. Keďže je hra v neustálom vývoji, musí s ňou Wiki držať krok - a aj keď sa snažíme nápovedu udržiavať v aktuálnom stave, stále sa môže ale stať, že narazíte na chybu. V takom prípade budeme radi, ak nám ju nahlásite na fóru hry. Musíte byť ale na ňom registrovaní & prihlásení.
Hru Grepolis vyvíja spoločnosť InnoGames GmbH zo sídlom v nemeckom Hamburgu. Bola založená 1. januára 2007, jej začiatky sa ale tradujú už od roku 2003, kedy jej zakladatelia vydali hru Divoké kmene. Ďalšími dielami InnoGames sú mimo iného aj hry Forge of Empires, Elvenar, Tribal Wars 2 alebo The West. Spoločnosť dosiahla v roku 2016 zisku 130 miliónov € a väčšinový podiel v nej vlastní švédska mediálna spoločnosť MTG.
Burning flame.png
Hrať hru
Interaktívne menu
Tutorial.jpg
Budovyy.jpg
Jednotky.jpg
Bohoviaa.jpg


Dediny.jpg
Vojna.jpg
Aliancia.jpg
Hrdinovia.jpg
Vojna.jpg
Vojna.jpg


Rozhranie.jpg
Svety.jpg
Udalosti.jpg
Premko.jpg
Oznámenia a odkazy
Lajknite nás na Facebooku!

Presmerovať

Lajknite nás na Facebooku a získajte prístup k exkluzívnym informáciám a súťažiam!
Na Facebook stránku

Nový svet Juktas!

Presmerovať

Využite novú šancu podmaniť si svet!
Viac informácií

Herná podpora

Presmerovať

Ťažkosti s hrou? Kontaktujte nás!
Na support

Fórum

Presmerovať

Čítajte herné novinky, diskutujte s ostatnými hráčmi!
Na fórum


Hlavná stránka hry Bust.png Grepolis na Facebooku Bust.png Grepolis na Google+ Bust.png Kanál Grepolis na YouTube Bust.png Hlavná stránka spoločnosti