Zo stránky Wiki Grepolis SK
Prejsť na: navigácia, hľadať

Pro hraní Grepolis potřebujete tzv. herní účet, který si můžete vytvořit na hlavní stránce hry. Můžete se zde také přihlásit ke svému již dříve vytvořenému účtu a pokračovat tak dál ve své hře, kterou jste si rozehráli klidně i na jiném zařízení - veškerá data jsou ukládána na našich serverech.

Hlavní účet

Registrací do hry se neregistrujete jen na určitém herním světě, ale pořizujete si tím také tzv. hlavní účet (nebo-li „master account“). Co to znamená?

 • Můžete hrát s jedním hl. účtem, tedy pod stejnou herní přezdívkou, na více světech dané jazykové verze, na kterou jste se registrovali (pokud se registrujete kupříkladu na slovenské, nezaloží se tím účet i na české atp.).
 • Prémiové zlaté mince, které si pořídíte na jednom světě, můžete utrácet i na všech ostatních. Pakliže si ale pořídíte na jednom světě např. správce, na ostatních světech se neaktivuje. Budete ho tam muset za další poplatek aktivovat zvlášť. Totéž platí pro prémiová místa v inventáři aj.
 • Ocenenia, potažmo vaše Grepolis skóre je sdíleno napříč všemi světy, které hrajete.
 • Pokud jste na nějakém světě smazáni kupříkladu z důvodu 30denní neaktivity, hlavní účet jako takový vám zůstává - nepřicházíte tak ani o nevyčerpané zlaté mince. Pamatujete-li si své přihlašovací údaje, můžete se pod stejnou herní přezdívkou vrátit zpět do hry i po několika letech.

Přihlášení

Přihlášení provádějte vždy skrze hlavní stránku hry nebo naši mobilní aplikaci. Nepřihlašujte se prostřednictvím aplikací či stránek třetích stran. Můžete být okradeni. Více o bezpečnosti zde.

E-mailová adresa

Propojení přes Facebook či Google+

Vlastnictví více účtů

Hra umožňuje registrovat si více herních účtů. Ovšem pod podmínkou, že s nimi nebudete hrát na stejném světě. Tato skutečnost je považována za porušení pravidel hry, dokonce i tehdy, kdy mezi těmito svými účty neprovádíte vzájemně žádné akce!

Pokud narazíte ve hře na problém a budete potřebovat kontaktovat herní podporu, napište jí vždy přímo z toho účtu, na kterém se s daným problémem střetáváte.

Blokace účtu

Zjistíme-li, že jste při hraní porušili pravidla hry, můžeme zablokovat váš účet. Blokace lze rozdělit několika způsoby, které se vzájemně prolínají:

Podle doby trvání

 • Dočasně: Účet je obvykle zablokován na dobu 1 až 5 dní.
 • Trvale: Účet je zablokován trvale - nelze se na něj přihlásit vůbec, nebo je nepřístupný jen na určitém světě, na kterém si tak už nikdy nebudete moci zahrát.

Podle ochrany

 • S ochranou před útoky: Účet je po celou dobu blokace chráněn před veškerými útoky, špionážemi či negativními kouzly.
 • Bez ochrany před útoky: Účet není nijak chráněn - je vydán napospas.

Podle rozsahu

 • Na určitém světě: Je znemožněno přihlašování pouze svět, kde byl trest udělen. Jiné jsou jím nepostiženy a je možné je i nadále hrát.
 • Globální blokace: Celý hlavní účet je trvale zablokován. Znamená to tedy, že pod danou herní přezdívkou nemůžete hrát žádný aktuální svět, ani ten, který se v budoucnu otevře. Nikdy. Musíte si tedy založit účet zcela nový.

Podle možnosti restartu

 • S možností restartování: Je-li ve vašem případě tato možnost dostupná, můžete na daném světě restartovat (začít hrát od samotného začátku) a blokaci tím okamžitě zrušit. Pečlivě to ale zvažte, jedná se o nevratný krok.
 • Bez možnosti restartování: V tomto případě nemáte na výběr nic jiného, než blokaci přečkat.

Speciální

 • Zablokování přístupu do systému herní podpory: Pokud jste při komunikaci s herní podporou hrubí, může vám být znemožněn přístup do jejího systému. To znamená, že s daným účtem nebudete mít žádnou možnost ji kontaktovat a řešit nastalé potíže se svým účtem.

Smazání účtu

Náhledové účty

Mobilní verze